NUROFEN pro děti JAHODA

Nurofen pro děti JAHODA suspenze 200 ml


Nurofen pro děti to je rychlá a účinná úleva od horečky a bolesti, slouží ke snížení horečky a tlumení bolesti u dětí a to již od 3 měsíců.

Nurofen pro děti Jahoda obsahuje léčivou látku ibuprofen, patřící do skupiny takzvaných nesteroidních protizánětlivých léčiv.

Nurofen svým působením snižuje horečku, zmírňuje záněty různého původu, tlumí mírné až středně těžké bolesti a zabraňuje tvorbě látek zodpovědných za vznik bolesti a zánětu.

reklama




Nurofen pro děti

– od 3 měsíců
– perorální suspenze
– jahodová příchuť

Způsob použití
Perorální podání, před použitím je potřeba obsah lahvičky řádně protřepat.
Přípravek nepodávejte dětem mladším 3 měsíců.

Před použitím si přečtěte příbalovou informaci.
Vždy podávejte dítěti přípravek přesně podle pokynů uvedených v příbalové informaci.
Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Obsah balení
– 200 ml

Složení
Léčivou látkou je ibuprofenum 100 mg v 5 ml suspenze.
Pomocné látky: Monohydrát kyseliny citronové, jahodové aroma, čištěná voda, dihydrát citronanu sodného, glycerol, sodná sůl sacharinu, chlorid sodný, domifenium-bromid, roztok maltitolu, xanthanová klovatina, polysorbát 80.
Obsahuje maltitol a sodík.

Skladování
Tento léčivý přípravek nevyžaduje žádné zvláštní podmínky uchovávání.
Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí.
Nepoužité, nebo prošlé léčivo vraťte do lékárny

Výrobce
Reckitt Benckiser Healthcare International Limited, Slough, Velká británíe
Reckitt Benckiser Czech Republic, spol.s r.o., Česká republika
www.nurofen.cz


Související články
BioGaia ProTectis
BabyCalm
sab simplex
Infacol
 

Nurofen pro děti JAHODA Diskuze

Podělte se s námi o své zkušenosti a rady.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *